BIZTOS ÁLLÁS, KIEMELT BÉREZÉS

CNC gépkezelőknek

Újhartyánban

Aggódsz, mert leálltak a munkák a jelenlegi cégednél, és fogalmad sincs, hogy holnap is lesz-e még munkahelyed?
Unod már, hogy hiába számítasz kiváló CNC gépkezelőnek, mégis lassan mindenki többet keres nálad?

Szeretnéd egy támogató, dolgozóbarát légkörben eltölteni a munkaidődet?

Akkor nem kérdés, hogy ez a Te állásod!

JÓL FIZETŐ

CNC GÉPKEZELŐ

álláslehetőség

nem csak fiataloknak!

A munkakör betöltéséhez CNC GÉPKEZELŐI végzettség szükséges. Elfogadott a szakmunkás képesítés, valamint a CNC-gépkezelői tanfolyam is. Kérjük, CSAK AKKOR JELENTKEZZ, ha valóban rendelkezel ilyen képesítéssel.

Mire

számíthatsz

nálunk?

Kiemelt kereseti lehetőség

Szeretjük, ha kollégáink elégedettek, ezért a te munkádat is kiemelt fizetéssel jutalmazzuk. Dolgozz nálunk, és vigyél haza több pénzt Te is!

Magas pótlékok

Beosztásodnak megfelelően 30, 50, vagy akár 100%-os műszak- és bérpótlékokat fizetünk a törvényi előírásoknak megfelelően. Ami téged megillet, azt mindig megkapod tőlünk.

Rendszeres bónuszok

Az alapjövedelmeden túl rendszeres havi és éves bónuszokra, prémiumokra is számíthatsz, melyek jelentősen megdobhatják a bevételeidet.

Pontos kifizetések

Tudjuk, hogy minden forintnak megvan a helye a Te életedben is, ezért biztos lehetsz benne, hogy a fizetésedet mindig időben megkapod tőlünk. Így megy ez nálunk közel 30 éve!

Fizetett bejárás

Ha nálunk dolgozol, akkor az utazási költségeid miatt nem kell aggódnod, hiszen a törvény adta kereteken belül megtérítjük a munkába járásod költségeit.

Szálláslehetőség

A távolabbról érkező kollégáinkat igény esetén kedvező árú, két ágyas munkásszállásokban tudjuk elhelyezni.

Egyéni fejlődési terv

Nem dobunk rögtön a mély vízbe! A tudásodnak megfelelően fokozatosan juthatsz el az egyszerűbb munkadaraboktól a legkomplexebb alkatrészek megmunkálásáig.

Biztonságos munkahely

Fokozott figyelmet fordítunk a biztonságos munkakörnyezetre, ezért minden szükséges védőfelszerelést és ruházatot biztosítunk számodra

Biztos cég

Cégünk olyan ágazatban tevékenykedik, ami a jövőben is folyamatosan sok munkát ígér. Megrendeléseink száma idén jelentősen növekszik, ezért nem kell aggódnod a jövőd miatt.

NE MARADJ LE!

AZ IDŐ GYORSAN FOGY, és ebben a körben csupán néhány üres pozíció vár betöltésre. Felvételnél a jelentkezés sorrendje is számít, ezért érdemes mielőbb leadnod a jelentkezésed.

Munkakör megnevezése: CNC gépkezelő

Munkarend: több műszak (jelenleg 2)

Feladatok:

  • Biztosítja a gép folyamatos működését
  • Cseréli a szerszámokat a főorsóban vagy a tárban
  • Tevékenyen részt vesz a munkadarabok fordításában, át- és felforgásában
  • Előkészíti a következő munkadarabot vagy felfogást
  • Információt ad a termelési terv szerint következő munkadarabok időben történő előkészítése, szerszám bemérése és egyéb feltételek megteremtése érdekében
  • Felelős az előírt minőségi és mennyiségi követelmények betartásáért
  • Kezdeményezi az új eljárások és szerszámok bevezetését, részt vesz azok kipróbálásában
  • Kisebb programmódosításokat kezdeményez, illetve végez
  • Gyártósor vezetők és támogató területek informálása bármilyen felmerülő problémáról
  • Felelős a gép műszakonkénti karbantartásáért, a gép és környékének tisztán és rendben tartásáért, karbantartás szakembereivel való kapcsolattartásért
  • Elvégzi a távfelügyeleti rendszerrel kapcsolatos feladatokat
  • Részvétel a gyártósor folyamatos fejlesztésében, együttműködve a vállalat fejlesztési folyamataival a kitűzött célok (szállítási pontosság, balesetmentes folyamatok, minőségi és hatékonysági mutatók) teljesítése érdekébe.

Amit kérünk:

  • CNC gépkezelői végzettség - szakmunkás iskola, vagy tanfolyam,

  • minimum 1-3 év munkatapasztalat,
  • alapvető szakmai ismeretek,
  • rugalmas, szorgalmas, munkaszerető hozzáállás,
  • munkarend: H-P.

Előny (de nem elvárás):

  • raktározási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • egyedi gyártásban, hegesztett szerkezetek megmunkálásában szerzett tapasztalat

  • műszaki rajz olvasás

  • darukezelési tapasztalat

  • Heidenhain TNC530 HSCI vezérlés ismerete

  • alapszintű angol nyelvtudás.

BIZTOS MUNKA

a bizonytalan időkben is.

Ha Te is otthonosan mozogsz a CNC gépek kezelésében, és szeretnél egy olyan biztos munkahelyen dolgozni, ahol a minőségi munkádat végre anyagilag és emberileg is elismerik, akkor add le a jelentkezésed FÉL PERC ALATT az alábbi gombra kattintva!

VAGY

Küldd el az önéletrajzodat az allas@allasklikk.hu e-mail címünkre.

Ezek után kollégánk 1-2 napon belül felveszi Veled a kapcsolatot és részletes tájékoztatást ad a munkalehetőségről.

Adataid törlését vagy módosítását bármikor kérheted tőlünk az allas@allasklikk.hu e-mail címünkön. Adatvédelmi tájékoztatónkat ITT olvashatod el.