Otthonosan mozogsz a

fémmegmunkálásban?

JÓL FIZETŐ, biztos állás

a bizonytalan időkben is

SZERKEZET LAKATOS

szakmunkásoknak!

Rendelkezel műszaki végzettséggel, és már van némi tapasztalatod a lakatos szakmában? Szeretsz fémmel dolgozni, és olyan helyet keresel, ahol kortól függetlenül is szívesen látnak? Akkor ezt az állást neked találtuk ki!

Kezdj új életet nálunk,

és dolgozz ott, ahol...

a biztos állás és a jó fizetés nem csak ígéret,
a munka mellett magadra és a családodra is marad időd,

életkortól függetlenül is szívesen látnak.

Feladat: Az általunk gyártott acélszerkezetekhez kapcsolódó lakatos munkák. A munkakör betöltéséhez alapfokú műszaki végzettségre, érvényes tűzvédelmi szakvizsgára és lakatos gyakorlatra van szükség Kérjük, hogy CSAK AKKOR JELENTKEZZ, ha tényleg rendelkezel a fentiekkel.

Mire számíthatsz, ha

csatlakozol

a csapatunkhoz?

Korrekt bérezés

Magas pótlékok

Rendszeres bónuszok

Pontos kifizetések

Fizetett bejárás

100%-ban bejelentve

Szálláslehetőség

Biztonságos munkahely

Betonbiztos cég

Jó csapat, jó hangulat

Mindössze 1 PERC az egész!

NE MARADJ LE!

Munkakör megnevezése: ACÉLSZERKEZETI LAKATOS

Munkarend: több műszak

Feladatok:

  • az előírt összeállítási és tűzési feladatok ellátása
  • az előírt minőségi és mennyiségi követelmények betartása
  • új eljárások és szerszámok bevezetésének kezdeményezése, tesztelésükben való részvétel
  • a rábízott eszközök műszakonkénti karbantartása, munkakörnyezet környezetének tisztán tartása

Amit kérünk:

  • legalább alapfokú műszaki végzettség

  • érvényes tűzvédelmi szakvizsga
  • lakatos szakmai tapasztalat
  • proaktív, szorgalmas, munkaszerető hozzáállás

Előny (de nem elvárás):

  • gyártási területen szerzett tapasztalat
  • targoncavezető jogosítvány
  • darukezelési tapasztalat

VAGY

Küldd el az önéletrajzodat az allas@allasklikk.hu e-mail címünkre.

Ezek után kollégánk 1-2 napon belül felveszi Veled a kapcsolatot és részletes tájékoztatást ad a munkalehetőségről.

Adataid törlését vagy módosítását bármikor kérheted tőlünk az allas@allasklikk.hu e-mail címünkön. Adatvédelmi tájékoztatónkat ITT olvashatod el.