Téged keresünk

Fröccsöntő gépbeállító

pozícióra budapesti telephelyünkre!

FELADATOK:

  • Gépindítás, kezelés, leállítás
  • Hibakeresés, kivizsgálás
  • Szerszámcserék elvégzése
  • Karbantartási feladatok végrehajtása
  • Dokumentációk készítése a változásokról, folyamatokról

ELVÁRÁSAINK:

  • Középfokú (műszaki) végzettség: Fröccsöntő/ Szerszámkészítő,
    Fröccsöntő gép elektromos és/vagy mechanikus technikus
  • Fröccsöntésben szerzett korábbi tapasztalat
  • MS office ismerete és használata
  • 4 műszakos munkarend vállalása (12órás)

Ezért jó

velünk

dolgozni:

Mit ajánlunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Versenyképes juttatási csomag, cafetéria, 13. havi munkabér, 60% emelt műszakpótlék,
  • Lakhatási támogatás
  • Támogatott étkezés
  • Mindennap ingyenes kávé
  • Vállalat által szervezett és támogatott családi kirándulások
  • Sportklub tagság, Saját konditerem ingyenes használata
  • Folyamatosan felfelé ívelő karrierlehetőség
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve,
  • Folyamatos szakmai tovább képzési lehetőségek,
  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája

NE MARADJ LE!

Vagy

Küldd el önéletrajzodat az allas@allasklikk.hu e-mail címünkre.

Ezek után kollégánk néhány

 napon belül felveszi Veled a kapcsolatot és részletes tájékoztatást ad a munkalehetőségről.

Adataid törlését vagy módosítását bármikor kérheted tőlünk az allas@allasklikk.hu e-mail címünkön. Adatvédelmi tájékoztatónkat ITT olvashatod el.