Jól fizető

PAYROLL SPECIALIST

álláslehetőség

Imádod a HR szakmát ?

...a kimagasló kereseti lehetőség mellett magadra és a családodra is marad időd?

...a sok munkával megszerzett tudásodat, elismert munkakörben szeretnéd kamatoztatni?

...egy támogató közegben gyomorgörcs nélkül töltheted el a munkaidődet és még fejlődésre is van lehetőség?

Akkor nálunk a helyed!

pozícióba

és legyél Te is anyagilag és szakmailag is elismert kollégánk!

 FELADATOK

• Bérszámfejtés részére anyagok előkészítése (magát a bérszámfejtést külső megbízott végzi),

• Saját állományú és kölcsönzött munkaerő ki- és beléptetésével kapcsolatos adminisztráció•     Munkaszerződések, szerződésmódosítások és felmondások elkészítése,

• Munkatársak adatainak nyilvántartása, vállalatirányítási rendszer kezelése,

• Bérzárásban való részvétel• Szabadságolások adminisztrációja,

• Új belépők számára on-boarding szervezése,

• Belépési tréningek szervezése, adminisztrációja,

• Jelentések készítése,

• Esetleges HR projektek tervezésében és végrehajtásában való részvétel.

ELVÁRÁSOK

• Középiskolai vagy felsőfokú végzettség,

• Érett személyiség, 1-3 év tapasztalat,

• Angol, mint munkanyelv - szóban kevésbé,

• MS Office • Gyors problémamegoldás,

• Precíz, felelősségteljes, lényeglátó munkavégzés.

Mire számíthatsz

NÁLUNK?

Kiemelt bérezés

A jól végzett munkádat kimagasló fizetéssel honoráljuk feléd és éves bónusszal.

Kiemelkedő CAFETERIA

A fizetésed mellé kimagasló cafeteria juttatásban részesülsz.

Pontos kifizetések

Biztos lehetsz benne, hogy a fizetésedet minden hónap 10-ig megkapod. Ezt garantáljuk!

Utazási költségtérítés

Támogatjuk bejárásodat, a törvényileg előírtak felett. Érkezhetsz, akár tömegközlekedéssel vagy saját gépjárművel is.

Igényes munkakörnyezet

A munkavégzés nálunk kulturált és európai körülmények között zajlik. Üzemünkben felszerelt konyha, öltöző és ingyenes kávé és tea vár!

Könnyen megközelíthető munkahely

HÉV-vel, vonattal és számos Volánbusz járattal is egyszerűen eljutsz hozzánk.

VAGY

Küldd el az önéletrajzodat az allas@allasklikk.hu e-mail címünkre.

Ezek után kollégánk 1-2 napon belül felveszi Veled a kapcsolatot és részletes tájékoztatást ad a munkalehetőségről.

Adataid törlését vagy módosítását bármikor kérheted tőlünk az allas@allasklikk.hu e-mail címünkön. Adatvédelmi tájékoztatónkat ITT olvashatod el.