Jól fizető

Üzemvezető

álláslehetőség

nyugat-magyarországi gyárban

középfokú végzettséggel!

Műszaki beállítottságú emberként már régóta keresel megbízható munkahelyet?

ÜZEMVEZETŐNEK

és legyél Te is anyagilag és szakmailag is elismert kollégánk!

Mik lesznek a feladataid?

  • a 150 főt foglalkoztató üzem teljes körű vezetése,
  • termelési folyamatok irányítása, tervezése, munkaszervezés,
  • munkáltatói jogkör gyakorlása az üzem dolgozóira vonatkozóan,
  • beszerzés támogatása, készletek, költségek felügyelete,
  • folyamatos egyeztetés a termelés és az értékesítés között,
  • az üzem képviselete a hatóságok, hivatalok előtt,
  • rendszeres jelentés a tulajdonosi körnek és a felső vezetésnek.

Mire lesz szükséged a munkakör betöltéséhez?

  • középfokú gazdasági végzettség,
  • tárgyalóképes német nyelvtudás,
  • legalább 5 éves vezetői tapasztalat,
  • magabiztos megjelenés,
  • kimagasló probléma megoldó képesség,

NE MARADJ LE!

AZ IDŐ GYORSAN FOGY, és ebben a körben csupán 1 üres pozíció vár betöltésre. Felvételnél a jelentkezés sorrendje is számít, ezért érdemes mielőbb leadnod a jelentkezésed.

Munkakör megnevezése: ÜZEMVEZETŐ

Munkarend: H-P

Amit kérünk:

  • Középfokú végzettség,
  • Jó kommunikációs készség,
  • 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Targonca vezetői jogosítvány,
  • Számítógépes ismeretek,
  • Vezetői képességek,
  • Jó szervező és kommunikációs készségek

VAGY

Küldd el az önéletrajzodat az allas@allasklikk.hu e-mail címünkre.

Ezek után kollégánk pár napon belül felveszi Veled a kapcsolatot és részletes tájékoztatást ad a munkalehetőségről.

Adataid törlését vagy módosítását bármikor kérheted tőlünk az allas@allasklikk.hu e-mail címünkön. Adatvédelmi tájékoztatónkat ITT olvashatod el.