RONCSOLÁSMENTES ANYAGVIZSGÁLÓ

JÓL FIZETŐ és BIZTOS ÁLLÁS!

Roncsolásmentes Anyagvizsgáló

álláslehetőség

nem csak fiataloknak, ellenben tapasztalt szakembereknek!

Az állás betöltéséhez szükséges roncsolásmentes anyagvizsgálati eljárásokkal kapcsolatos tapasztalat,valamint EN ISO 9712 szerinti érvényes VT2, MT2 és UT2 tanúsítás szükséges.

Miért jó nálunk dolgozni ?

Kiemelt kereseti lehetőség

Szeretjük, ha kollégáink elégedettek, ezért a te munkádat is kiemelt fizetéssel jutalmazzuk. Dolgozz nálunk, és vigyél haza több pénzt Te is!

Magas pótlékok

Beosztásodnak megfelelően 30, 50, vagy akár 100%-os műszak- és bérpótlékokat fizetünk a törvényi előírásoknak megfelelően. Ami téged megillet, azt mindig megkapod tőlünk.

Pontos kifizetések

Tudjuk, hogy minden forintnak megvan a helye a Te életedben is, ezért biztos lehetsz benne, hogy a fizetésedet mindig időben megkapod tőlünk.

Fizetett bejárás

Ha nálunk dolgozol, akkor az utazási költségeid miatt nem kell aggódnod, hiszen a törvény adta kereteken belül megtérítjük a munkába járásod költségeit.

100%-ban bejelentve

Minden dolgozónkat 100%-ban bejelentett munkaviszonyban foglalkoztatjuk, így nálunk mindenki jogosult ingyenes orvosi ellátásra, nyugdíjra és fizetett szabadságra is.

Szálláslehetőség

A távolabbról érkező kollégáinkat igény esetén kedvező árú, két ágyas munkásszállásokban tudjuk elhelyezni.

Biztonságos munkahely

Fokozott figyelmet fordítunk a járványügyi védekezésre, ezért minden szükséges védőfelszerelést és ruházatot biztosítunk számodra

Betonbiztos cég

Cégünk olyan ágazatban tevékenykedik, ami a jövőben is folyamatosan sok munkát ígér. Megrendeléseink száma idén jelentősen növekszik, ezért nem kell aggódnod a jövőd miatt.

NE MARADJ LE!

Munkakör megnevezése: RONCSOLÁSMENTES ANYAGVIZSGÁLÓ

Munkarend: 2 műszak

Feladatok:

- A gyártási folyamatban a vonatkozó vevői specifikációk alapján meghatározott roncsolásmentes vizsgálati tevékenységek (szemrevételezés, mágneses repedésvizsgálat, ultrahangos vizsgálat) végrehajtása,

- Az elvégzett vizsgálatok szakszerű dokumentálása, jegyzőkönyvezése,

- Vizsgáló eszközök, berendezések szabványi előírások szerinti időszakos ellenőrzése, karbantartása.

Amit kérünk:

- A munkakör betöltéséhez középfokú végzettség (érettségi)

+ VT2, MT2 és UT2 tanúsítás szükséges.

- szakmai tapasztala

- proaktív, szorgalmas, munkaszerető hozzáállás.

VAGY

Küldd el az önéletrajzodat az allas@allasklikk.hu e-mail címünkre.

Ezek után kollégánk 1 napon belül felveszi Veled a kapcsolatot és részletes tájékoztatást ad a munkalehetőségről.

Adataid törlését vagy módosítását bármikor kérheted tőlünk az allas@allasklikk.hu e-mail címünkön. Adatvédelmi tájékoztatónkat ITT olvashatod el.