Jól fizető

Gyártómérnök

álláslehetőség

Műszaki beállítottságú emberként már régóta keresed azt a munkahelyet, ahol...

Kimagasló kereseti lehetőség mellett magadra és a családodra is marad időd?

Nemzetközi munkakörnyezetben szeretnél mérnökként dolgozni?

Műszaki tudásodat szakmailag elismert munkakörben szeretnéd kamatoztatni?

Akkor ezt az állást neked találtuk ki!

pozícióba

és legyél Te is anyagilag és szakmailag is elismert kollégánk!

Mik lesznek a feladataid?

Folyamatok és munkaelőírások felülvizsgálata a jobb teljesítmény érdekében,

Költségcsökkentési lehetőségek feltárása a termelés mutatók javítása céljából, a kapcsolódó vállalati részlegekkel együttműködés,

Támogatás a termelés részére,

Folyamatok dokumentációja és működési előírások készítése,

Új-termék bevezetési folyamatok támogatása,

Ok-okozati elemzés műszaki és minőségügyi kérdésekben, preventív és javító intézkedések bevezetése,

A preventív karbantartás fejlesztése, a kritikus alkatrészek beazonosítása.

Mire lesz szükséged a munkakör betöltéséhez?

Erős műszaki beállítottság, javító karbantartásban szerzett tapasztalat,

Erős műszaki szakmai háttér vagy mérnöki végzettség,

Jó elemző, problémamegoldó képesség és kritikus gondolkodásmód,

Csapatmunkára való képesség, kiváló kommunikáció,

LEAN tudás előny,

Kommunikációs szintű angol.

Mire számíthatsz

NÁLUNK?

Kiemelt bérezés

Versenyképes juttatási csomag, beleértve a kimagasló cafeteriát, valamint éves bónuszt.

Pontos kifizetések

Biztos lehetsz benne, hogy a fizetésedet minden hónap 10-ig megkapod. Ezt garantáljuk!

Utazási költségtérítés

Térítjük bejárásodat, akár tömegközlekedéssel jársz (bérlet 86%-a), akár saját gépjárművel (35 Ft/km).

Igényes munkakörnyezet

A munkavégzés nálunk kulturált és európai körülmények között zajlik. Üzemünkben felszerelt konyha, öltöző, ingyenes védőital, kávé és tea vár! Valamint évente több céges rendezvényt is szervezünk.

Egyéb juttatások

Munkavégzésedhez a laptopot és telefont adunk.

Munkaidő

A rugalmas munkaidő mindenkinek fontos, ezért ezt biztosítjuk számodra.

Munkarend: H-P.

VAGY

Küldd el önéletrajzodat az allas@allasklikk.hu e-mail címünkre.

Ezek után kollégánk 1-2 napon belül felveszi Veled a kapcsolatot és részletes tájékoztatást ad a munkalehetőségről.

Adataid törlését vagy módosítását bármikor kérheted tőlünk az allas@allasklikk.hu e-mail címünkön. Adatvédelmi tájékoztatónkat ITT olvashatod el.