Jól fizető

MŰSZAKVEZETŐ

álláslehetőség

gyógyszeripari cégnél Pest vármegyében

Vezető kvalitású munkavállalóként szeretnél egy nagyobb felelősséggel járó munkakört betölteni?

Nálunk van a helyed, mert mi most Téged keresünk!

MŰSZAKVEZETŐNEK!

Mik lesznek a feladataid?

A termelési folyamat kivitelezésének irányítása, a termékek készítési határidejének betartása, valamint azok pontos regisztrálása. A termelési folyamat állandó felügyelete, tervezett folyamatainak kivitelezése, kollégák irányítása és motiválása. Alapanyagok berendelése.

Mire lesz szükséged a munkakör betöltéséhez?

Középfokú végzettségre • Jó kommunikációs készségekre • 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalatra  • Számítógépes alap ismeretekre, vezetői képességre, jó szervező és kommunikációs készségekre.

Mit nyújt cégünk neked?

- Átlagon felüli kimagasló fizetés,

- Munkaruha és annak tisztítása,

- Bejárás támogatás,

- Kulturált öltöző,

- Felszerelt étkező,

- Egészségbiztosítás és baleset biztosítás

- Kiemelt cafeteria,

- Korlátlan és ingyenes kávé, tea fogyasztás munkaidőben.

- Továbbképzések.

VAGY

Küldd el az önéletrajzodat az allas@allasklikk.hu e-mail címünkre.

Ezek után kollégánk 1 napon belül felveszi Veled a kapcsolatot és részletes tájékoztatást ad a munkalehetőségről.

Adataid törlését vagy módosítását bármikor kérheted tőlünk az allas@allasklikk.hu e-mail címünkön. Adatvédelmi tájékoztatónkat ITT olvashatod el.