Új kollégát keresünk

nyomdai operátor

pozícióra.

Mik lesznek a feladataid?

a megrendelések, médiák, árak, szállítási módok, határidők, felhasználók, munkák státuszának, stb. naprakészségének biztosítása egy webes felületen;

a beérkező munkák priorizálása, a szállítási határidők betartása;

az alapanyagkészlet rendelése, a munkák legyártásának előkészítése és koordinálása, a megrendelt munkák nyomtatása, kész munkák csomagolásának és szállításának megszervezése, ezekben történő aktív közreműködés;

a termelési adatok és a munka előrehaladásáról rendszeres riportok, kimutatások készítése;

az alvállalkozás ügyfeleivel való kapcsolattartás, tájékoztatás biztosítása;

Mire lesz szükséged a munkakör betöltéséhez?

legalább középfokú műszaki végzettség és erős műszaki érdeklődés;

digitális nyomdaipari technológiák/eszközök ismerete, vagy olyan műszaki tapasztalat, ami egy csúcstechnológiai nyomdagép üzemeltetése során hasznosul;

Microsoft Office programcsomag alapos ismerete;

önállóság, igényesség és proaktivitás;

rugalmasság és adaptivitás;

jó együttműködési készség, ügyfélorientált attitűd és kreativitás;

Mire számíthatsz

NÁLUNK?

Kiemelt bérezés

A jól végzett munkádat kimagasló fizetéssel honoráljuk feléd, valamint éves bónusz és 13. havi fizetés.

Pontos kifizetések

Biztos lehetsz benne, hogy a fizetésedet minden hónap 10-ig megkapod. Ezt garantáljuk!

Utazási költségtérítés

Támogatjuk bejárásodat, a törvényileg előírtak felett. Érkezhetsz, akár tömegközlekedéssel vagy saját gépjárművel is.

VAGY

Küldd el önéletrajzodat az allas@allasklikk.hu e-mail címünkre.

Ezek után kollégánk néhány napon belül felveszi Veled a kapcsolatot és részletes tájékoztatást ad a munkalehetőségről.

Adataid törlését vagy módosítását bármikor kérheted tőlünk az allas@allasklikk.hu e-mail címünkön. Adatvédelmi tájékoztatónkat ITT olvashatod el.